2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie kavelwegriolering Oosterwold
Beschrijving: De scope heeft betrekking op het gehele gebied Oosterwold (Almere) en bestaat (inclusief voorafgaande ontwerpwerkzaamheden ten behoeve van tracé vastlegging) uit: A. aanleg van de vacuümriolering langs de Kavelwegen B. aanleg van de vacuüm putten met leiding in de doorwaadbare zone C Werkzaamheden ten behoeve van de aansluiting van de woningen op de vacuümputten (te verrichten op kavelterreinen bewoners, particuliere eigenaren) door middel van een vrij verval riolering en het herstel van schade; D. Werkzaamheden ten behoeve van amoveren van bestaande IBA’s, (te verrichten op kavelterreinen bewoners, particuliere eigenaren) De duur kan op voorhand lastig worden ingeschat vanwege de afhankelijkheid van de medewerking van bewoners. Om die reden wordt vooralsnog uitgegaan van een duur tussen 6-7 jaar, maar het contract kan net zolang worden opgerekt totdat de werkzaamheden in Oosterwold volledig zijn voltooid realisatie kavelweg/vacuümriolering en bijbehorende vacuümputten binnen gehele gebied Oosterwold (Almere)
Interne identificatiecode: OMO-070-24-713-R01
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: realisatie kavelwegriolering (vacuümriolering) Oosterwold
Beschrijving: A. aanleg van de vacuümriolering langs de Kavelwegen, inclusief voorafgaand ontwerpwerkzaamheden in verband met tracé vaststelling van deze riolering; B. aanleg van de vacuüm putten met leiding in de doorwaadbare zones C. Werkzaamheden ten behoeve van de aansluiting van de woningen op de vacuümputten (te verrichten op kavelterreinen bewoners, particuliere eigenaren) door middel van een vrij verval riolering en het herstel van schade D. Werkzaamheden ten behoeve van amoveren van bestaande IBA’s, (te verrichten op kavelterreinen bewoners, particuliere eigenaren) realisatie kavelweg/vacuümriolering en bijbehorende vacuümputten binnen gehele gebied Oosterwold (Almere)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De scope betreft het totale gebied Oosterwold waarbinnen vacuüm/kavelwegriolering met bijbehorende vacuümputten moet worden aangelegd. De duur kan op voorhand lastig worden ingeschat vanwege de medewerking van bewoners. Om die reden wordt vooralsnog uitgegaan van een duur tussen 6-7 jaar, maar het contract kan afhankelijk van die medewerking langer duren, opdat het gehele gebied uiteindelijk is voorzien van kavelwegriolering. De "optie" betreft daarmee een optie in tijd, voor de duur zolang nodig is om volledige realisatie Oosterwold te bereiken. Dit kán ook langer zijn dan 7 jaar.