170810-2025 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor het verwijderen, het verplaatsen en de vernieuwing van de tunneltelefonie en telecommunicatieverbinding in de infrastructuur van het openbaar vervoer van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor het verwijderen, het verplaatsen en de vernieuwing van de tunneltelefonie en telecommunicatieverbinding in de infrastructuur van het openbaar vervoer van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor het verwijderen, het verplaatsen en de vernieuwing van de tunneltelefonie en telecommunicatieverbinding in de infrastructuur van het openbaar vervoer van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. 1.1. Radiotelefonie installatie: Onderhavige aanneming omvat de aanpassing en/of vernieuwing van de uitstralende infrastructuur voor de radiotelefonie van de MIVB en ASTRID, namelijk: 1.2 Installatie van noodtelefonie in tunnels: Onderhavige aanneming omvat de volgende prestaties: levering, installatie en aansluiting inbegrepen van: 1.3. Glasvezelverbindingen tussen stations: Onderhavige aanneming omvat de toevoeging en/of vernieuwing van glasvezelkabels, Anders, zien Administratieve Bepalingen ***** Hou er rekening mee dat de ingevoerde datum voor het begin van het opdracht, een schatting is en dat de DIOV er zich op geen enkele wijze toe verbindt deze te respecteren. Dit wordt aangegeven door de vereisten van het nieuwe e-BOSA-systeem. Er mag hiermee geen rekening worden gehouden ***** De regels en criteria zijn in het administratieve BB gespecificeerd, vooral: - beantwoorden aan de selectiecriteria , - niet onder een motief van uitsluiting worden, - respect en precisie wat betreft onderaannemers (art. 12 tot 15 van het KB van 14 januari 2013) *****
Interne identificatiecode: DITP-DIOVNBM CSC-BB i3215
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DITP-DIOVNBM CSC-BB i3215 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de werken en leveringen die nodig zijn voor het verwijderen, het verplaatsen en de vernieuwing van de tunneltelefonie en telecommunicatieverbinding in de infrastructuur van het openbaar vervoer van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne identificatiecode: 1