17119-2024 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Implementatie, migratie en Oracle beheerdienstverlening
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Implementatie, migratie en Oracle beheerdienstverlening
Beschrijving: Gemeente Berkelland, hierna te noemen Aanbestedende dienst, is op zoek naar een Opdrachtnemer die implementatie migratie en Oracle beheerdienstverlening als geheel van werkzaamheden, zoals beschreven in de scope van de opdracht, die ten behoeve van Aanbestedende dienst op het gebied van de informatie- en communicatietechnologie (ICT) verricht (worden) kan verrichten gebruik makend van de Private IAAS omgeving van de gemeente Berkelland welke ook als dienst is afgenomen.  Gemeente Berkelland en de diensten waarvoor de gemeente de ICT verzorgd. Zie verder selectieleidraad.
Interne identificatiecode: BL/TS/04-2023
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72263000 Software-implementatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: zie selectieleidraad zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing