171222-2023 - ResultaatNederland-Rotterdam: Signaleringsborden en aanverwante artikelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Signing en Bewegwijzering 2022 Albeda
Referentienummer: 2022-GA-08
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44423400 Signaleringsborden en aanverwante artikelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Middels dit aanbestedingstraject wenst Albeda een betrouwbare en vakbekwame leverancier te contracteren voor de productie, levering en montage van alle producten voor onze signing en bewegwijzering, die proactief, oplossingsgericht en adviserend meedenkt en de gevraagde dienstverlening en kwaliteit levert.
Albeda streeft naar continuïteit in deze dienstverlening om de leer- en werkomgeving van studenten en medewerkers te verbeteren, de herkenbaarheid en identiteit van het Albeda en haar onderwijscolleges te vergroten, de startegische en onderwijsvisie te ondersteunen en om een zo aantrekkelijk mogelijke leer- en werkomgeving voor (toekomstige) studenten en medewerkers te realiseren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op basis van de omzetten van de afgelopen jaren is de prognose € 100.000,- per jaar incl. BTW. Aan opgegeven waarde kunnen geen rechten worden ontleend.