2. Procedure
Procedure
Titel: 31198094: Vervangen middenspanningskabels en kabels veilig sluiten lijnen
Beschrijving: het vervangen van de middenspanningskabel en het vervangen van de veilig sluiten lijnen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31198094
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 31321220 Middenspanningskabels
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1