2. Procedure
Procedure
Titel: Intraveneus ijzer
Beschrijving: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer waarbij alle voorwaarden voor de uitvoering van deze opdracht worden vastgelegd. Het doel van de raamovereenkomst is de levering van geneesmiddelen door de opdrachtnemer op afroep van de aanbesteders gedurende de looptijd beschreven in het bestek. Voor verdere toelichting verwijzen wij naar de technische bepalingen van het bestek.
Interne identificatiecode: PPP0OF-605/4181/2023/AKD/PVB/1298
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Intraveneus ijzer
Interne identificatiecode: 2023/AKD/PVB/1298