171471-2026 - Mededinging
België – Dialyseoplossingen – Aankoop en levering van kunstnieren
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering van kunstnieren
Beschrijving: Heilig Hart Ziekenhuis Lier wenst voor dialyseafdeling een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar. Er zijn drie leveringsadressen : Lier , Herentals en Mechelen De opdracht bestaat er in een voorstel te doen voor de kunstnieren die op dit moment worden ingezet in de 3 dialysecentra. Een overzicht van de huidig referenties vindt men terug bij de technische kenmerken. De voorbeelden zijn ter informatie weergegeven. De verwachting is dat aanbieders 1 type kunstnier aanbieden per gevraagde referentie, met behoud van huidige kwaliteit of beter en dus 1 op 1 vervangbaar . Leveringsplaats: diverse locaties
Interne identificatiecode: PPP0ZV-309/6028/2025-046
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33692800 Dialyseoplossingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-046_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33181520 Verbruiksartikelen voor nierdialyse