171491-2024 - Mededinging
België – Diverse voedingsmiddelen – Raamcontract groenten en fruit 2024-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract groenten en fruit 2024-2028
Beschrijving: <b>Deze opdracht bestaat uit volgende gedeelten:</b> &nbsp; <i>- Vast gedeelte: Deelopdracht 1: verse groenten en fruit.</i> <i>- vast gedeelte: Deelopdracht 2: verwerkte groeten en fruit.</i>
Interne identificatiecode: PPP0AF-2456/4056/2024_2456
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamcontract groenten en fruit 2024-2028
Interne identificatiecode: 2024_2456