2. Procedure
Procedure
Titel: FIN-EA Contant geld en vervoer contant geld voor het Rijk
Beschrijving: Het selecteren van een betrouwbare en kosten efficiënte dienstverlener voor het veilig, tijdig en conform wet- en regelgeving vervoeren en verwerken van contant geld. De kwaliteit, beveiliging en continuïteit moeten gewaarborgd zijn. Daarnaast wordt nadrukkelijk aandacht besteed aan duurzaamheid, door het stimuleren van milieuvriendelijke transportmiddelen en energiezuinige processen. Verder wordt innovatie aangemoedigd, met name door inzet van technologische oplossingen die efficiëntie, veiligheid en traceerbaarheid van het geldvervoer verbeteren.
Eerdere aankondiging: 413349-2024
Interne identificatiecode: 201865004.015.046
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66110000 Bankdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 18512100 Munten, 22430000 Bankbiljetten, 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval), 66180000 Diensten voor het wisselen van valuta's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Na de initiële looptijd kan de Opdrachtgever de Overeenkomst eenzijdig, onder gelijkblijvende voorwaarden, één of meerdere keren verlengen met een variabele looptijd. De totale maximale looptijd (inclusief verlenging(en)) bedraagt acht (8) jaar en drie (3) maanden.