172048-2024 - Resultaat
Nederland – Verstrekken van dranken – Warme drankenautomaten en verstrekkingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Warme drankenautomaten en verstrekkingen
Beschrijving: De Aanbestedende Dienst is op zoek naar één Opdrachtnemer voor het leveren, bedrijfsklaar opleveren en onderhouden van warme drankenautomaten en verstrekkingen ten behoeve van de gemeente Amstelveen en haar medewerkers. Deze Opdrachtnemer vervult een centrale rol in het voorzien van de medewerkers (en gasten) van de gemeente Amstelveen van warme dranken (diverse koffie, thee en chocolademelk) inclusief ingrediënten, producten, service, (all-in) full- operating onderhoud. 31 koffiemachines verdeelt over 8 locaties inclusief onderhoud en verstrekkingen.
Interne identificatiecode: 2023_0061
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55400000 Verstrekken van dranken
Aanvullende classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie offerteaanvraag 1.4.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Dienstverleningsovereenkomst die bij een eventuele gunning wordt aangegaan kent een initiële looptijd van vier (4) jaar, met als gewenste ingangsdatum 1 juli 2024 en eindigend op 30 juni 2028.