172105-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Consultancy & Business Development INNOVATIE
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Consultancy & Business Development INNOVATIE
Beschrijving: Aan de afdeling Innovatie wordt in de ondernemingsstrategie[SS1] HbR 2025-2029 key result 10.4 toegewezen. De beschreven opdracht is om de totale innovatiescore voor bedrijven in de haven met 30% toe te laten nemen. Voor 2025-2029 investeren wij daarom in het hebben van een regierol in het regionale innovatie ecosysteem (met nationale en internationale uitstraling en impact) op basis van een centrale innovatieagenda. Hiermee creëren we een breed ‘license to operate’ met als resultaat een positieve impact op de kenniseconomie, arbeidsmarkt, het vestigingsklimaat, de (inter)nationale positionering van de Rotterdamse haven en het verdienvermogen van het havenbedrijf, haar partners en de regio. Het projectdoel van het project Consultancy & Business Development Innovatie is uitwerken van de centrale innovatieagenda, met behulp van diverse externe business consultants. Voor het uitzetten van de verschillende opdrachten - in onderwerp, inzet en tijdsverloop - wil HbR diverse organisaties aan zich binden voor een tijdsbestek van ten minste vier jaar.
Interne identificatiecode: geen
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: met voorselectie
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Innovatie infrastructuur op orde (Ontwikkelen, Inventariseren en continu monitoren)
Beschrijving: Ontwikkeling en uitwerking van het Innovatie Ecosysteem Raamwerk (Framework) Inventarisatie en continue monitoring actoren en innovatienetwerken/ecosystemen Inventarisatie en continue monitoring trends en ontwikkelingen innovatie en sleuteltechnologieën Inventarisatie en continue monitoring krachtenveld sleuteltechnologieënInventarisatie en continue monitoring innovatie- en onderzoeksfondsen Inventarisatie en continue monitoring Europese en Nederlandse wet- en regelgeving en internationale standaarden m.b.t. innovatietoepassingen Inventarisatie en ontwikkeling fysieke experimenteer ruimte(n) voor innovatietoepassingen in testomgevingen
Interne identificatiecode: 137444
Hoeveelheid: 100
Opties:
Beschrijving van de opties: neen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel II. Innovatie roadmap HbR (Publiek-Private samenwerking op innovatieportfolio’s realiseren)
Interne identificatiecode: 137517
Hoeveelheid: 10 000 uur
Beschrijving van de opties: nee
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel III. Programma Autonome en Onbemande Systemen (AUS)
Interne identificatiecode: 137518
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel IV. Programma Innovatie tegen Ondermijning - Innovaties te bevordering van strategische autonomie, het voorkomen en reduceren van ondermijning door toepassing van nieuwe technologie.
Interne identificatiecode: 137521
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel V. Incubator/Accelerator Maritieme Innovatie / Maritieme maakindustrie.
Interne identificatiecode: 137523
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel VI. Incubator/Accelerator Energietransitie.
Interne identificatiecode: 137524
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel VII. Incubator/Accelerator inzake innovatie en nieuwe technologie met betrekking tot Weerbaarheid, Ondermijning en Kritieke Materialen
Interne identificatiecode: 137526