172141-2026 - Mededinging
België – Producten voor schoonmaken en poetsen – Levering van milieu- en gezondheidsvriendelijke onderhoudsmateriaal en producten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van milieu- en gezondheidsvriendelijke onderhoudsmateriaal en producten
Beschrijving: Levering van milieu- en gezondheidsvriendelijke onderhoudsmateriaal en producten.
Interne identificatiecode: 26-001 CAAC
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39800000 Producten voor schoonmaken en poetsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 26-001 CAAC - 1
Beschrijving: Onderhoudsmateriaal
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 39224000 Bezems en borstels en andere diverse artikelen
Perceel: LOT-0002
Titel: 26-001 CAAC - 2
Beschrijving: Toiletpapier - Keukenrollen -Papieren handdoeken
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten
Perceel: LOT-0003
Titel: 26-001 CAAC - 3
Beschrijving: Producten voor wasmachine en vaatwasmachine
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 39830000 Reinigingsmiddelen
Perceel: LOT-0004
Titel: 26-001 CAAC - 4
Beschrijving: Specifieke reinigingsartikelen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: 26-001 CAAC - 5
Beschrijving: Diverse artikelen : Onderhoud - Hygiëne - Textiel
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: 26-001 CAAC - 6
Beschrijving: professionele stofzuiger
Interne identificatiecode: 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 39713430 Stofzuigers
Perceel: LOT-0007
Titel: 26-001 CAAC - 7
Beschrijving: reinigingswagen
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 39224300 Bezems en borstels en andere artikelen voor huishoudelijk schoonmaken
Perceel: LOT-0008
Titel: 26-001 CAAC - 8
Beschrijving: Hogedrukreiniger
Interne identificatiecode: 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 42995000 Diverse reinigingsmachines
Perceel: LOT-0009
Titel: 26-001 CAAC - 9
Beschrijving: Onderhoud van het parket
Interne identificatiecode: 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 39713420 Vloerboenmachines