172298-2026 - Resultaat
Nederland – Producten voor persoonlijke verzorging – Sanitaire voorzieningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een all-in overeenkomst met één leverancier voor de levering van kwalitatief hoogwaardige betrouwbare en duurzame (sanitaire) voorzieningen inclusief bijbehorende diensten, tegen een optimale kosten-batenverhouding met minder verstoringen en klachten. Zie bijlage 2 'Productspecificatie sanitaire voorzieningen'
Interne identificatiecode: IA2025.01.06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Sanitaire voorzieningen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33700000 Producten voor persoonlijke verzorging
Aanvullende classificatie (cpv): 33711900 Zeep, 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik, 44411000 Sanitair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Plaatsen, leveren en onderhouden Sanitaire voorzieningen
Beschrijving: Het huren, plaatsen, leveren en onderhouden van sanitaire voorzieningen op het stadhuis en in andere gemeentelijke panden. De opdrachtwaarde is geraamd op € 2.542.912, - exclusief btw per jaar; hier kunnen echter geen rechten aan worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33761000 Toiletpapier, 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik