2. Procedure
Procedure
Titel: Ex ante publicatie voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking Expertsysteem Immigratierecht (Visacare)
Beschrijving: De UM is voornemens om de aanschaf van het Expert Immigratierecht enkelvoudig onderhands te gunnen aan de firma Visacare. Voor gedetailleerde informatie zie bijlage. Indien u zich tegen de voorgenomen contractering wenst te verzetten, dient een kort gedingprocedure aanhangig te worden gemaakt bij de rechtbank Limburg locatie Maastricht binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging op straffe van verval van recht de geldigheid en/of uitvoering van deze voorgenomen overeenkomst aan te tasten. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht de UM op de hoogte te stellen van het gebruik van een rechtsmiddel, bij voorkeur door een concept dagvaarding te sturen binnen tien (10) kalenderdagen na verzending van de kennisgeving via hans.schnock@maastrichtuniversity.nl.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000