172667-2025 - Resultaat
Nederland – Houten palen – Raamcontract voor levering van hout voor beschoeiing, kunstwerken en afrastering
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor levering van hout voor beschoeiing, kunstwerken en afrastering
Beschrijving: Korte beschrijving van de Opdrachtgever Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voor akkerbouw, in de veeteelt en in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Het beheersgebied van Waterschap Drents Overijsselse Delta (nader te noemen WDODelta) beslaat het zuidwestelijke deel van Drenthe en het westelijke deel van Overijssel. Met een beheersgebied van 275.500 hectare is WDODelta het één na grootste waterschap van Nederland. Doel van de aanbesteding Met deze europese aanbesteding wenst WDODelta meerdere partijen te selecteren die hout kunnen leveren voor het voor het onderhoud van haar kunstwerken, voor de beschoeiing en voor het bevestigen van de hekwerken en afzetting. Leeswijzer Deze aanbesteding zal verlopen via het Digitale Aanbestedingsplatform Mercell Source-to-Contract. Voor het gebruik van Mercell Source-to-Contract is de 'Instructie Invullen en indienen van de offerte' opgesteld, bereikbaar via de volgende link: https://help.negometrix.com/nl/support/solutions/articles/9000227337-invullen-en-indienen-van-de-offerte. Door op de groene 'Deelnemen' knop te klikken meldt u zich aan voor de tender, vindt u de voor onderhavige aanbesteding relevante stukken en kunt u beginnen met het beantwoorden van de prijs- en vragenlijst(en). Let op: in geval van één of meerdere percelen dient u zowel prijs- en vragenlijsten in het Algemene deel als in één of meerdere percelen te beantwoorden.
Interne identificatiecode: Z/24/060866
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928210 Houten palen
Aanvullende classificatie (cpv): 03410000 Hout, 03411000 Naaldhout, 03412000 Tropisch hout, 03418100 Hardhout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000