2. Procedure
Procedure
Titel: Warme dranken en vending voorzieningen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren en beheren van de warme drankenvoorzieningen en vendingautomaten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie tender.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 42933000 Verkoopmachines, 42968100 Drankenautomaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000