173087-2024 - Mededinging
Nederland – Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten – Sterk Regionaal Onderwijs & CHC - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Sterk Regionaal Onderwijs & CHC - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschrijving: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van Sterk Regionaal Onderwijs (Udens College en Elde College) en Christiaan Huygens College. Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 76.500 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 23.000 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locaties van Sterk Regionaal Onderwijs en Christiaan Huygens College van Opdrachtgever per perceel een Overeenkomst met een Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten en de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 september 2024 in de markt te brengen.
Interne identificatiecode: 2023/101811
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sterk Regionaal Onderwijs - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschrijving: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van Sterk Regionaal Onderwijs (Udens College en Elde College). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 47.000 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 23.000 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de 5 locaties van Sterk Regionaal Onderwijs met vestigingen in Uden en Schijndel van Opdrachtgever een Overeenkomst met een Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten en de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 september 2024 in de markt te brengen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Christiaan Huygens College - EA Schoonmaak
Beschrijving: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening van Christiaan Huygens College (CHC). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 29.500 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomsten, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de 3 locaties van CHC met vestigingen in Eindhoven van Opdrachtgever een Overeenkomst met een Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten en de dienstverlening schoonmaakonderhoud per 1 september 2024 in de markt te brengen.