173119-2026 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Rekenen, tekenen en opstellen van een uitvoeringsgereed bestek voor het doen realiseren van de benodigde aanvullende zuiveringsstap RWZI De Ronde Venen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Rekenen, tekenen en opstellen van een uitvoeringsgereed bestek voor het doen realiseren van de benodigde aanvullende zuiveringsstap RWZI De Ronde Venen
Beschrijving: De opdracht is om een uitvoeringsgereed bestek te verkrijgen op basis waarvan de realisatie aanbesteed kan worden. Dit bestek wordt gebaseerd op basis van de eerder gemaakte systeemkeuze ten behoeve van de aanvullende zuiveringsstap op de RWZI De Ronde Venen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000