2. Procedure
Procedure
Titel: NU Stichting Akkoord! - Schoonmaakdiensten, (3) locaties De Koperwiek
Beschrijving: Deze opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Akkoord!, (3) Locaties: De Koperwiek (Langstraat, Broekhofstraat, Waterhoenstraat). Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Eerdere aankondiging: 633189-2023
Interne identificatiecode: T55044
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000