173171-2026 - Mededinging
Nederland – Advies inzake efficiënt energiegebruik – Raamovereenkomst Energieadvies eengezinswoningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Energieadvies eengezinswoningen
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil één (1) raamovereenkomst afsluiten voor Energieadvies t.b.v. eengezinswoningen met vier (4) afzonderlijke Inschrijvers. Zie Inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 2025-OOR-547
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Aanvullende classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingsopties