173323-2025 - Resultaat
Nederland – Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten – Raamovereenkomst inventaris tijdelijke huisvestinglocaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst inventaris tijdelijke huisvestinglocaties
Beschrijving: Dit betreft een Europese aanbesteding van een raamovereenkomst voor de inrichting van tijdelijke huisvestiginglocaties in de gemeente Texel. De inschrijvingsleidraad geeft informatie over de procedure, de wijze waarop partijen kunnen inschrijven, de aard en omvang van de opdracht en over de eisen en voorwaarden die aan de uitvoering van de opdracht worden gesteld. De wijze hoe inschrijvingen worden beoordeeld wordt ook toegelicht. De inschrijvingsleidraad is opgenomen in de aanbestedingsdocumenten. Initieel gaat het in totaal om het inrichten van 85 - 95 woonunits, maar het kunnen er meer of minder zijn. Ook de verdeling over de locaties kan nog variëren.
Interne identificatiecode: Zaak 3526262
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit betreft een Europese aanbesteding van een raamovereenkomst voor de inrichting van tijdelijke huisvestiginglocaties in de gemeente Texel. Deze Aanbestedingsleidraad geeft informatie over de procedure, de wijze waarop partijen kunnen inschrijven, de aard en omvang van de opdracht en over de eisen en voorwaarden die aan de uitvoering van de opdracht worden gesteld. De wijze hoe inschrijvingen worden beoordeeld wordt ook toegelicht.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer, 39510000 Textielwaren voor huishoudelijk gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inventaris tijdelijke huisvestinglocaties
Beschrijving: Initieel gaat de opdracht over het leveren, plaatsen en monteren/installeren van de inventaris op de locaties, in ieder geval op de locatie Marsweg Noord en Starkenburgh te Den Burg op Texel. In ieder geval dienen deze locaties (gedeeltelijk) te worden voorzien van een vloer, een basisinrichting en een keukeninventaris voor de woonunits zoals slaapkamer, woon- slaapkamer, keuken en wasruimtes. De exacte benodigdheden staan omschreven in de inventarisatielijst tijdelijke huisvestiging.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De enige opties zijn verlengingen.