173370-2023 - MededingingBelgië-Kruisem: Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Uitnodiging tot indienen offerte - Leveren van schoolmaaltijden 2023-2027 - Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Referentienummer: 2023/006
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van schoolmaaltijden 2023-2027