See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor bus- en leerlingenvervoer 2026-2031
Beschrijving: De opdracht omvat een raamovereenkomst met slechts één aanbieder, voor enerzijds het periodiek voor- en naschoolse busvervoer voor schoolgaande kinderen van de lagere scholen en andere diverse ritten zoals verder omschreven in de technische bepalingen.
Interne identificatiecode: PPP0A3-930/6034/2025247
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor bus- en leerlingenvervoer 2026-2031
Interne identificatiecode: 2025247_1