2. Procedure
Procedure
Titel: Verkeerseducatie Provincie Gelderland
Beschrijving: De opdracht ‘verkeerseducatie 0-18 jaar in Gelderland’ omvat het contracteren, coördineren, en faciliteren van het aanbod verkeerseducatie voor alle scholen in het pre-, primair-, voortgezet onderwijs en middelbaar beroepsonderwijs in de provincie Gelderland. De Provincie Gelderland is op zoek naar één opdrachtnemer voor deze opdracht voor de periode 1 augustus 2024 tot en met 31 december 2026. In de periode van augustus tot en met december 2024 betreft het voornamelijk voorbereidende werkzaamheden voor het contracteren van aanbieders en het inrichten van de projectorganisatie. De uitvoeringsperiode van de opdracht start vervolgens op 1 januari 2025. De daadwerkelijke uitvoeringsperiode in de basislooptijd is dus 24 maanden. Na de basislooptijd is er de mogelijkheid om de looptijd van de overeenkomst driemaal met een jaar te verlengen.
Interne identificatiecode: 2024-003483
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 80100000 Diensten voor basisonderwijs, 80200000 Diensten voor secundair onderwijs, 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000