Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
INNOVO heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomst drie (3) maal te verlengen met een periode van maximaal twaalf (12) maanden.