2. Procedure
Procedure
Titel: Netwerkbeheer en beheer Microsoft 365
Beschrijving: Netwerkbeheer: - De leverancier levert en beheert een alternatief voor de op dit moment aanwezig firewall binnen het netwerk, om functionaliteiten als routing en DHCP te faciliteren. - Het beheren van de huidige switches en accesspoints. Microsoft 365 beheer van de volgende onderdelen: - Microsoft 365 - Microsoft Azure - Microsoft Entra ID - Microsoft Intune Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden