2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding toegangscontrolesystemen inclusief software
Beschrijving: Leveren van toegangscontrolesystemen inclusief passend softwaresysteem(container managementsysteem)
Interne identificatiecode: T98002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem, 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000