2. Procedure
Procedure
Titel: Renovatie Daken BD 10-14 en 42
Beschrijving: De werken omvatten het renoveren van de platte daken van bouwdelen 10 – 15 en 45 – 47 (7.200 m²). Het bestaande dakpakket wordt verwijderd tot op de drager. Vervolgens wordt de drager voorbereid alvorens de nieuwe dakopbouw te plaatsen. De dakopbouw bestaat uit: een dampscherm, isolatie met cellenglas (koud gelijmd) en meerlaagse dakdichting in bitumen – APP.
Interne identificatiecode: P7965-TE012269.P04
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: P7965-TE012269.P04 - 1
Interne identificatiecode: 1