174271-2023 - ResultaatNederland-Lichtenvoorde: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
N18-Zieuwentseweg (Gemeente Oost Gelre)
Referentienummer: 46183-2021
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het project N18 - Zieuwentseweg betreft in grote lijnen de realisatie van een fietstunnel, een geluidscherm, de reconstructie van hoofd- en onderliggend wegennet, reconstrueren van afwateringssystemen en diverse inpassingsmaatregelen.
Voor een uitgebreide beschrijving verwijzen wij naar onderstaande selectieleidraad met bijlagen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45221000 Bouwen van bruggen en tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45222000 Civieltechnische werkzaamheden, met uitzondering van bruggen, tunnels, schachten en ondergrondse doorgangen, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het project N18 - Zieuwentseweg betreft in grote lijnen de realisatie van een fietstunnel, een geluidscherm, de reconstructie van hoofd- en onderliggend wegennet, reconstrueren van afwateringssystemen en diverse inpassingsmaatregelen. Het verleggen van kabels en leidingen zijn reeds voorafgaand aan onderhavige overeenkomst gerealiseerd.