Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Warme dranken voorziening
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één Opdrachtnemer die de gehele dienstverlening voor haar rekening neemt en voorziet in een warme drankenvoorziening, waarbij sprake is van snel beschikbare, kwalitatief goede dranken en een hoge mate van tevredenheid bij de studenten en medewerkers Saxion.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding