17471-2023 - MededingingBelgië-Sint-Niklaas: Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Oproep tot aanvraag tot deelneming - TELEBEDIENDE RÖNTGEN- EN SCOPIEZALEN
Referentienummer: 2022/AKD/JDM/1106
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 066 115,70 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft de levering en installatie van telebediende röntgen- en scopiezalen.
Telebediend Röntgen- en scopietoestel campus Sint-Niklaas SL
Telebediend Röntgen- en scopietoestel campus Lokeren
Telebediend Röntgen- en scopietoestel campus Hamme
Telebediend Röntgen- en scopietoestel campus Temse
OPTIE "Full leg / Full spine"
De opdrachtnemer dient in te staan voor de ontmanteling, verwijdering en verwerking van de bestaande apparatuur.
De aanbesteder wenst voor de geInstalleerde apparatuur een OMNIUM "alles-in" service- en onderhoudscontract af te sluiten.
Met betrekking tot de uitvoering van de opdracht zal de levering en installatie van de apparatuur op de diverse locaties gebeuren op afroep. Wat betreft de planning hieromtrent zal in het Bestek een geschatte tijdslijn weergegeven worden.