17478-2026 - Resultaat
België – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Afvalophaling en -verwerking binnen DVW
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Afvalophaling en -verwerking binnen DVW
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het ter beschikking stellen van verschillende afvalcontainers, het ophalen van diverse afvalstoffen en de verwerking van de opgehaalde of aangeleverde afvalstoffen van De Vlaamse Waterweg.
Interne identificatiecode: AST-25-0010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90511400 Diensten voor het verzamelen van oud papier, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AST-25-0010 - 1 Niet - gevaarlijk bedrijfsafval DVW
Beschrijving: De diensten omvatten: - het ter beschikking stellen van verschillende afvalcontainers; - het ophalen van diverse gevaarlijke en niet-gevaarlijk bedrijfsafvalstromen; - het verwerken van het opgehaalde of aangeleverde afval door een erkend verwerkingsbedrijf;
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AST-25-0010 - 2 Gevaarlijk bedrijfsafval DVW
Interne identificatiecode: 2