17482-2025 - Mededinging
Nederland – Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur – Levering, onderhoud en hosting parkeerautomaten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, onderhoud en hosting parkeerautomaten
Beschrijving: De raamovereenkomst betreft het het leveren, plaatsen, werkend opleveren en aansluitend in standhouden van 75 parkeerautomaten in 2025 en een nog onbekend aantal parkeerautomaten tot begin 2032 Het betreft in Eindhoven het leveren, plaatsen, werkend opleveren en aansluitend in standhouden van 75 parkeerautomaten in 2025 en een nog onbekend aantal parkeerautomaten tot begin 2032
Interne identificatiecode: BD2024-0125
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51214000 Installatiediensten voor parkeermeterapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38730000 Parkeermeters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel Eindhoven
Beschrijving: Zie de informatie in het Beschrijvend Document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging