2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst correctief onderhoud gemalen 2024-2025
Beschrijving: het uitvoeren van correctief onderhoud aan hoofdgemalen, bergbezinkinstallaties (BBB’s), tunnelgemalen, centrale voedingskasten (CVK’s), minigemalen, drainagegemalen, luchtpersrioolgemalen en eventuele overige rioolinstallaties in de gemeente Alkmaar en omgeving en heeft tot doel het oplossen van storingen op te dragen aan de opdrachtnemer. De opdrachtgever steekt met dit programma van eisen in op een duurzame uitvoering van het onderhoud. Voor specifiekere informatie over het aantal installaties verwijzen wij graag naar het PVE. In de inschrijfstaat zijn de geschatte hoeveelheden per jaar vermeld. Dit betreft een indicatie om een beeld te geven van de omvang, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend en tevens betreft het geen omzetgarantie. Een aanbestedende dienst is verplicht om bij een raamovereenkomst een maximale hoeveelheid en/of maximale waarde te vermelden. De maximale waarde van de raamovereenkomst (bepaald op basis van de maximale duur van 4 jaar) bedraagt €500.000.
Interne identificatiecode: A-2237
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Correctief onderhoud gemalen 2024-2025
Beschrijving: De aanbesteding is niet verdeeld in percelen. De werkzaamheden moeten grotendeels integraal en gecombineerd worden uitgevoerd. Daarnaast verwachten we dat, gezien de beperkte complexiteit en omvang van de raamovereenkomst, het niet opdelen in percelen niet zal leiden tot het beperken van toegang voor het MKB. De werkzaamheden vinden tot slot allen plaats binnen de gemeente Alkmaar, opdelen in geografische gebieden zou ondoelmatig zijn en leiden tot meer (organisatorische) risico’s en kostenverhoging voor de aanbestedende dienst. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om de overeenkomst 2 (twee) maal met 1 (één) jaar te verlengen. Met het inschrijven op deze aanbesteding gaat de opdrachtnemer ook akkoord met de optionele verlengingen.