See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie voor otwikkeling OTS kennisplatform
Beschrijving: UMC Utrecht wil, gebruikmakend van het OTS-kernproduct, een datamanagementsysteem laten ontwikkelen dat; - eindgebruikers in staat stelt om makkelijk referentiedata op een zeer gebruiksvriendelijke manier te stellen - eindgebruikers in staat stelt om makkelijk referentiedata op een zeer gebruiksvriendelijke manier zelf te beheren; - eindgebruikers in staat stelt om internationale en nationale terminologieën, taxonomieën en ontologieën te incorporeren in hun eigen referentiedata;
Interne identificatiecode: 25PRO061
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000