174947-2024 - Wijziging van een opdracht
België – Bouwwerkzaamheden – Zwembad Victor Boin - renovatiewerkzaamheden
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Zwembad Victor Boin - renovatiewerkzaamheden
Beschrijving: Volledige renovatie van het gebouw (technische, structurele en algemene modernisering)
Interne identificatiecode: Saint-Gilles-Saint-Gilles-2020_EXTRA_7-F02_0-F03__3
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: - Restauratie van het zwembad Victor Boin (metselwerk, timmerwerk, graniet, enz.);
Interne identificatiecode: 1