175125-2026 - Resultaat
Nederland – Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren – Bedrijfskleding gemeente Enschede, gemeente Losser en Onderhoud Enschede B.V.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfskleding gemeente Enschede, gemeente Losser en Onderhoud Enschede B.V.
Beschrijving: De opdracht betreft het aanmeten, leveren, vervangen, herstellen en op voorraad houden van de bedrijfskleding (inclusief bijbehorende service en (administratieve) dienstverlening).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Werkkleding, persoonlijke beschermingsmiddelen, schoeisel en representatieve kleding
Beschrijving: De opdracht betreft het aanmeten, leveren, vervangen, herstellen en op voorraad houden van de werkkleding, persoonlijke beschermingsmiddelen, schoeisel en representatieve kleding.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - BOA-kleding
Beschrijving: De opdracht betreft het aanmeten, leveren, vervangen, herstellen en op voorraad houden van de BOA-kleding.