175646-2023 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst IPM-rollen
Referentienummer: DSB-220130
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Om goed bij te kunnen dragen aan de missie, visie en doelstellingen van de gemeente Den Haag en het Ingenieursbureau Den Haag en haar opdrachtgevers in het bijzonder zijn de juiste kennis, kunde en capaciteit nodig. De scope van voorliggende aanbesteding betreft het invulling geven aan de behoefte aan kennis, kunde of capaciteit voortvloeiend uit de keuze voor een make-strategie door het tijdelijk verwerven van extern personeel bij gebrek aan deze kennis, kunde of capaciteit in de eigen organisatie. De scope van deze aanbesteding beperkt zich tot de werkzaamheden van Dienst Stadsbeheer op het gebied van (technisch) projectmanagement. Onder (technisch) projectmanagement vallen de rol van Opdrachtgever en alle rollen uit het IPM-model.
De gemeente Den Haag wenst hiervoor maximaal 5 partijen te contracteren voor een raamovereenkomst ten behoeve van het inzetten van extern personeel voor IPM rollen, niet reeds ondervangen in andere raamovereenkomsten van de gemeente Den Haag.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 25 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71300000 Dienstverlening door ingenieurs, 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Betreft een aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal 5 partijen voor de inhuur van extern personeel. Duur van de overeenkomst is (inclusief optiejaren) maximaal 4 jaar.