175827-2024 - Mededinging
België – Bouwen van gebouwen – AANNEMER VOOR NIEUWBOUW GESLOTEN AFDELING G7 EN ADMINISTRATIEF CENTRUM
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AANNEMER VOOR NIEUWBOUW GESLOTEN AFDELING G7 EN ADMINISTRATIEF CENTRUM
Beschrijving: AANNEMER VOOR NIEUWBOUW GESLOTEN AFDELING G7 EN ADMINISTRATIEF CENTRUM
Interne identificatiecode: PPP0TF-1119/4107/2024/128
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024/128