2. Procedure
Procedure
Titel: Waterbodemonderzoek
Beschrijving: Er is behoefte aan één betrouwbare partner die samen met AQUON zorg draagt voor het verzorgen van waterbodemonderzoeken, waarbij de klant (de waterschappen) uiteindelijk tevreden zijn over de geleverde diensten. AQUON zoekt deze samenwerking omdat zij vanuit capaciteitsredenen niet in staat is al de gevraagde waterbodemonderzoeken zelf uit te voeren en er behoefte is aan een flexibele schil. €7.500.000,-
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Waterbodemonderzoek
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie verlengingsopties