176244-2024 - Resultaat
Nederland – Personal computers – Werkplekapparatuur en diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplekapparatuur en diensten
Beschrijving: De scope betreft het leveren van werkplekapparatuur (met daarbij een initiële batch van 150 stuks die direct na opdrachtgeving dient te worden geleverd) en bijbehorende dienstverlening. De leverancier dient een portfolio van werkplekapparatuur met A-merken ter beschikking te stellen. De dienstverlening bestaat uit garantie en uitgebreide logistieke diensten. Het Lingecollege wenst een raamovereenkomst met één (1) leverancier voor de periode van 3+1+1 vijf (5) jaar. 400 stuks met een initiële leverlering van 150 stuks
Interne identificatiecode: 50072
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 30213300 Desktop computers
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkplekapparatuur
Beschrijving: Werkplekapparatuur inclusief logistieke diensten 450 stuks met een initiële levering van 150 stuks
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213100 Draagbare computers
Aanvullende classificatie (cpv): 30213300 Desktop computers, 30231300 Beeldschermen
Opties:
Beschrijving van de opties: Logistieke diensten