Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Groot en dagelijks onderhoud sport- en speeltoestellen
Referentienummer: 2022-053421
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding bestaat uit groot en dagelijks onderhoud sport- en speeltoestellen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het verwachte bedrag voor groot onderhoud/vervanging bedraagt c.a. €400.000 per jaar. Het verwachte bedrag voor dagelijks onderhoud bedraagt c.a. €200.000 per jaar. Dit is inclusief leveranties.
De te sluiten Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar.