2. Procedure
Procedure
Titel: Longfunctieapparatuur
Beschrijving: Een groot deel van ons longfunctieapparatuur is end-of-life of zal spoedig end-of-life zijn. Gezien longfunctie parameters essentieel zijn voor het dagelijks werk van longartsen is kwalitatieve longfunctieapparatuur van essentieel belang. Middels deze Aanbesteding wil de afdeling longfunctie (gefaseerd) nieuwe longfunctieapparatuur aanschaffen. Aanschaf van 4 Pulmonary Function Test en 2 Whole-body plethysmografen inclusief diffusie en preventief onderhoud
Interne identificatiecode: M-EU-25-09
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Geen Perceelindeling.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele leveringen, zie paragraaf 2.10.