See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: 11897303 | Raamovereenkomst voor Bos- en natuurbeheer
Beschrijving: [...neem de tekst uit paragraaf 2.1.1 uit de aanbestedingsleidraad over...] [...neem de tekst uit paragraaf 2.2 uit de aanbestedingsleidraad over...]
Interne identificatiecode: 11897303
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Friesland / Groningen
Beschrijving: Perceel 1 Friesland / Groningen bestaat uit 14 complexen met een totale oppervlakte van ca. 4.650 hectare waarvan ca. 460 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 77200000 Bosbouwdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Drenthe / Overijssel
Beschrijving: Perceel 2 Drenthe / Overijssel bestaat uit 25 complexen met een totale oppervlakte van ca. 2.330 hectare waarvan ca. 1.090 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Utrecht/Noord- en Zuid- Holland
Beschrijving: Perceel 3 Utrecht/Noord- en Zuid- Holland bestaat uit 36 complexen met een totale oppervlakte van ca. 2.240 hectare waarvan ca. 1.250 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Gelderland Noord
Beschrijving: Perceel 4 Gelderland Noord bestaat uit 26 complexen met een totale oppervlakte van ca. 6.500 hectare waarvan ca. 4.900 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Gelderland Zuid
Beschrijving: Perceel 5 Gelderland Zuid bestaat uit 17 complexen met een totale oppervlakte van ca. 5.000 hectare waarvan ca. 2.600 hectare bos en natuur Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 Brabant West/Midden
Beschrijving: Perceel 6 Brabant West/Midden bestaat uit 27 complexen met een totale oppervlakte van ca. 2.300 hectare waarvan ca. 1.380 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Perceel 7 Brabant Oost / Limburg
Beschrijving: Perceel 7 Brabant Oost / Limburg bestaat uit 17 complexen met een totale oppervlakte van ca. 3.200 hectare waarvan ca. 2.100 hectare bos en natuur. Zie de aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 7