176731-2026 - Resultaat
België – Drukwerk en aanverwante producten – Druk van patiëntentijdschrift van het Wit- Gele Kruis, ‘Gezond Thuis’
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Druk van patiëntentijdschrift van het Wit- Gele Kruis, ‘Gezond Thuis’
Beschrijving: De opdrachtnemer staat in voor het drukken en optioneel verzenden van het patiëntentijdschrift Gezond Thuis. De opdracht betreft maximaal 4 nummers per kalenderjaar. Elke editie van het tijdschrift Gezond Thuis heeft naast de globale rubrieken een katern met informatie afkomstig uit de desbetreffende Wit-Gele Kruis provincie. Er worden telkens 5 regionale katernen uitgegeven. De overeenkomst loopt voor een periode van drie (3) jaar. De opdracht kan twee (2) keer verlengd worden met één (1) jaar. De eerste uitgave betreft het decembernummer 2026.
Interne identificatiecode: PPP0WX-125/6016/CT/2025/129
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CT/2025/129_1
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (zie bestek)