CPV-code hoofdcategorie 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft de aanstelling van een dienstverlener om in te staan voor het onderhoud van diverse HVAC installaties van Solidaris Antwerpen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding