176784-2025 - Mededinging
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Werkplekapparatuur en aanverwante dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Werkplekapparatuur en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier die de Hanze faciliteert op het gebied van de levering van laptops, beeldschermen, fat clients, speciale werkplekapparatuur en levering van randapparatuur en accessoires (gezamenlijk te noemen werkplekapparatuur) inclusief de daar aan gerelateerde dienstverlening. De verwachting is dat de komende jaren minder laptops zullen worden aangeschaft dan de voorgaande vier jaren en dat de focus voornamelijk zal liggen op de aanschaf van randapparatuur (zoals monitoren), accessoires en desktop-pc's. Het uitgangspunt voor het vervangen van laptops is de technische levensduur van het apparaat. Op dit moment zijn er bij de Hanzehogeschool 4000 laptops in gebruik. De laptops worden gemiddeld na 5 jaar vervangen, aan het einde van de technische levensduur. Door demografische krimp verwachten wij de komende 5 jaar een daling van het aantal studenten en personeelsleden van ongeveer 10%. Dit betekent dat er jaarlijks circa 650 laptops vervangen zullen worden.
Interne identificatiecode: 408
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkplekapparatuur en aanverwante dienstverlenging
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier die de Hanze faciliteert op het gebied van de levering van laptops, beeldschermen, fat clients, speciale werkplekapparatuur en levering van randapparatuur en accessoires (gezamenlijk te noemen werkplekapparatuur) inclusief de daar aan gerelateerde dienstverlening. Op dit moment zijn er bij de Hanzehogeschool 4000 laptops in gebruik. De laptops worden gemiddeld na 5 jaar vervangen, aan het einde van de technische levensduur. Door demografische krimp verwachten wij de komende 5 jaar een daling van het aantal studenten en personeelsleden van ongeveer 10%. Dit betekent dat er jaarlijks circa 650 laptops vervangen zullen worden.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.