Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Transport en verwerken afval/grondstofstromen milieustraat
Referentienummer: 2022-4040
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4.
Korte beschrijving
Transporteren en zo circulair mogelijk verwerken van afval/grondstofstromen vanaf de milieustraten in Veghel, Schijndel en Sint-Oedenrode
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel bouwstromen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
op basis van verwachting:
Perceel bouwstromen:
jaar 1
jaar 2
jaar 3
jaar 4
Perceel productstromen
jaar 1 4400 ton
jaar 2 4050 ton
jaar 3 3400 ton
jaar 4 3400 ton
Perceel nr.: 2
Aanvullende CPV-code(s) 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Contractjaar 1 4400 ton
Contractjaar 2 4050 ton
Contractjaar 3 3400 ton
Contractjaar 4 3400 ton