2. Procedure
Procedure
Titel: Diensten betreffende verhuur, ophaling, vervoer en verwerking van afvalcontainers
Beschrijving: Diensten betreffende verhuur, ophaling, vervoer en verwerking van afvalcontainers
Interne identificatiecode: 2023-133 (relance du lot 1 du marché public 2023-065)
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-133 (relance du lot 1 du marché public 2023-065) - 1
Beschrijving: Diensten met als voorwerp verhuur, ophaling, vervoer en verwerking van afvalcontainers.
Interne identificatiecode: 1