177111-2024 - Mededinging
Nederland – Meubilair – Meubilair
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Meubilair
Beschrijving: De Opdracht betreft advisering, levering, montage, instructie en nazorg van het in het Programma van Eisen (Bijlage 1) opgenomen en toekomstig te omschrijven School- en Kantoormeubilair voor de locaties zoals genoemd in paragraaf 2.2 van dit Bestek. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Tot de scope van de aanbesteding Meubilair behoort: - Schoolmeubilair; - Kantoormeubilair. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/0321RN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) maal één (1) jaar